Модельный ряд ЗАЗ

Отзыв о ЗАЗ Vida 2012 года

Автомобиль: ЗАЗ Vida 2012 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 512 км, двигатель - 1.5 бензин
Автор: Игорь (Украина, Любар)   23.09.2012

Брав у м. Вінниця за 86600 грн.+оформлення в МРЕО та страховка ітого 92000 грн. Загальне враження хороше. Комплектація мінімальна. До Віди були ваз 2101, деу ланос, шеві нива. Вибирав із заз форци, ваз приора, джилі мк. Пріора відпала відразу після тест драйву. форца на мій 1 м. 90 см замала, джилі сподобався але так як авто експлуатується в сільській місцевості і наші місцеві стомени "гавкають" на авто із піднебесної то вибір впав на віду. Можливо хтось скаже що навіщо брати віду якщо вже був ланос але автомобілі відрізняються. Насамперед віда набато комфортніша та в салоні просторніша краша шумоізоляція. Дуже сподобались сидіння. Пластик в салоні залишає бажати кращого. Через 300 км в автомобілі в підвісці в районі заднього амортизатора зявились якісь скрипи. Середній розхід 95 бензину близько 8.5 літрів. Двигун добре тягне його вистачає і при обгоні і при підйомі на гору. Але все ж таки хотілося б шоб це був економний турбодизель. Ходова жоща ніж у ланоса але їхати досить комфортно і впевнено веде себе на дорозі. Дуже сподобались гальма, але жаль що без АБС. Про надійність рано ще говорити але на ланосі я відїздив 130000 км при цьому замінивши тільки амортизатори та рульові наконечники тому сподіваюсь проблем не повино виникати. Єдиний великий мінус цього автомобіля (який повністю зібраний в Україні) це висока ЦІНА!

Плюсы автомобиля: Комфорт. Просторний салон. Гальма. Доступні ціни на запчастини. Ремонтують на усих сто.

Минусы автомобиля: Ціна!!! Дешевий пластик в салоні. Тонкий метал.

Совет покупателю: В цій ціновій категорії краще співвідношення якість ціна.

Через 10 мес. и 16 дней Игорь дописал: Пройшов рік з дня купівлі авто. Пробіг складає 10500 тис. км. Пройшов ТО-1 на станції Укравто в м. Вінниця. Сервіс просто щось страшне. Особливо дуже сподобалось читати в акті про виконані роботи та їх вартість. Ну наприклад "пробний заїзд після проведення розвалу коліс, ціна 15 грн.!!! Після ТО звернувся з великим листом в інспекцію захисту прав споживачів. Знаю що нічого не допоможе але і байдужим не можна бути! По автомобілю можу сказати лише тільки хороші слова. Поломок не було ніяких. Розходом пального залишився довольний. Наприклад поїздка з Вінниці до Чернівців середній розхід 6.3 л. на 100 км. Дуже жалію, що немає кондиціонера, центрального замка, електро скла. Тому при купівлі авто беріть тільки з такою комплектацією.

roachic

Скрип ззаду, - це кріплення сидінь. Відкрийте спинку і скрип пропаде.

У меня примерно так. Хорошая машина, надежная и легкая в управлении. И на газульку можно прижать.

Деннис

хорошая машинка!

anko7

"Єдиний великий мінус цього автомобіля (який повністю зібраний в Україні) це висока ЦІНА!" - этим все сказано, нет кондиционера, абс за немалые деньги, на самом деле. два дня чел. поездил, - уже скрипы слышит , что ж будет дальше?

Далі буде багато пройдених кілометрів з комфортом та надійністю! Це підтвердять тисячі власників Авео. І назвіть мені будь ласка авто до 86500 грн з абс та кондиціонером. А щодо скрипу то він є і в автомобілях і вищих класом (акцент, ріо, поло, лінеа)

Max SS

А мне кажется, что нормальная машина за свои деньги. У многих знакомых Авеашки, никто сильно на них волну не гонит. Если ЗАЗовцы, конечное, не испаскудят всё... Комплектацию хотелось бы чуть побогаче, а так сойдёт.

akhiles

какой мотор у Вас ? 16 или 8 клапанов? интересует впечатления...

8 клапанів. Пока не проїхав 5000 км. враження були не дуже . Але зараз двигун "проснувся" тому тяга як для 1.5 дуже не погана. Хочу ще "прошити мозги" авто. Так зробив мій друг і динаміка ще покращилась та зникли подьоргування на 2 передачі. По економності можу сказати точно тому що придбав БК мультітронік. По трасі при швидкості 95-100 км на 5 передачі розхід пального (шел 95) 5,6-5,8 л/100км. А якщо авто заправлене (шел95 павер) то 5,5 л/100 км. По городі від 8.5-11.5 (). Якщо старатись то можна знизити розхід якщо керуватись бортовим.

Wl

Чому не сподобався пластик. Їздив в таксі - враження краще від Авео?! Навіть дуже здивований був. Начитався відгуків про укр.зборку а насправді, машина дуже якісна. Навіть маленький шок!

Тест-драйв ЗАЗ Vida: Точна ли копия?
Точна ли копия?

Ушедшему несколько лет назад на пенсию Chevrolet Aveo на Украине дали вторую жизнь. По большому счету, ZAZ VIDA – это уже третья реинкарнация этого автомобиля, который изначально был полностью корейским и выпускался под названием Daewoo Kalos.

Продажа б/у ЗАЗ

ЗАЗ Forza 2013 ЗАЗ Forza 1.500$ 2013 60.000 км